Nákupní software

Výhody Nákupního Software

Na trhu existuje několik systémů pro reverzní aukce. Pouze Nákupní software vám však přináší čtyři zcela zásadní konkurenční výhody.

Nákupní software je nástroj, nikoli svazující dogma

Jsme přesvědčeni, že řešení pro reverzní aukce nemá svého uživatele, vyhlašovatele reverzní aukce, svazovat nařízeními a omezeními, ale naopak mu má dát maximální svobodu rozhodnutí a sloužit jako podpora obchodní činnosti. Nákupní software je od počátku navržen jako nástroj pro výběrová řízení a reverzní aukce, o jehož využívání rozhodujete vy.

S Nákupním softwarem neplatíte
žádné provize z ušetřených peněz.

S Nákupním softwarem neplatíte žádné provize z ušetřených peněz.

Nákupní software je cenově dostupné řešení pro reverzní aukce

Na rozdíl od jiných prodáváme jen to, co skutečně potřebujete, software pro efektivní reverzní aukce, nenutíme vám nic zbytečného navíc. S námi si neplatíte drahou poradenskou firmu s luxusním vozovým parkem a tisícikorunovými hodinovými sazbami konzultantů. Nákupní software je pracovní nástroj a je na vás, jak často ho budete využívat a kolik peněz ušetříte.

Sami si spočítáte objektivní návratnost.
Šetříte u každého nákupu!

Sami si spočítáte objektivní návratnost.

S Nákupním softwarem platíte pouze jednou (a málo)

Jak již bylo zmíněno, Nákupní software je cenově dostupné řešení pro reverzní aukce. Dobré zprávy však nekončí – jakmile si koupíte Nákupní software, neplatíte už žádné další poplatky za spuštěné aukce ani žádná procenta z ročních úspor, jak tomu bývá obvyklé jinde. Jsou to vaše úspory, nevidíme důvod, proč byste nám z nich něco měli platit.

S námi šetříte vždy a odkudkoli.

Nákupní software pro váš komfort

Myslíme si, že vyhlašovatel a provozovatel Nákupního softwaru si za své peníze zaslouží komfortní pracovní prostředí, které ho nebude nijak omezovat ani mu komplikovat život. Proto jsme Nákupní software navrhli jako plně internetové řešení – nic nemusíte instalovat, stačí vám jakýkoli počítač s internetovým prohlížečem a internetovým připojením. S námi ušetříte odkudkoli!