Nákupní software

Často kladené otázky (FAQ)

K čemu slouží reverzní aukce?

Reverzní aukce jsou způsobem výběrového řízení, kdy jednotliví dodavatelé, účastníci reverzní aukce, soupeří – ve stejném okamžiku – vzájemným snižováním cen o získání zakázky na dodávku požadovaného materiálu, zboží nebo služby. Používá se rovněž pojem nákupní aukce. Vhodným nástrojem pro realizaci reverzních aukcí je Nákupní software.

Více informací zde.

Jak fungují reverzní aukce?

Reverzní aukce jsou způsobem výběrového řízení, kdy jednotliví dodavatelé, účastníci reverzní aukce, soupeří vzájemným snižováním cen o získání zakázky na dodávku požadovaného materiálu nebo služby. Efektivním řešením reverzních aukcí je produkt Nákupní software.

Dodavatelé vidí, kromě své nabízené ceny, ještě nejnižší nabízenou cenu zboží/služby (výběr ze všech zúčastněných dodavatelů). Díky tomu mohou dle svého uvážení reagovat a pro získání zakázky ještě více snížit vlastní cenu. V zájmu korektního průběhu výběrového řízení však nevidí ani seznam účastníků aukce, ani neví, který dodavatel tuto nejnižší cenu nabízí.

Více informací zde.

Proč potřebuji Nákupní software?

Nákupní software přináší svým uživatelům úspory nákladů spojených s nákupem materiálu, zboží nebo služeb – na bázi tzv. reverzních aukcí. Nákupní software je tedy nesmírně efektivním nástrojem především v období tzv. ekonomické krize.

Nákupní software je skutečným řešením pro úspory nákladů, pomůckou vyhlašovatele nákupní aukce, nikoli svazujícím dogmatem, které vyhlašovatele otrocky nutí vyhlásit vítěze a uzavřít s ním smlouvu ihned po ukončení výběrového řízení.

V reálném životě je vhodné využívat nákupní aukce jako jeden z prostředků obchodního vyjednávání. Ideální často je, když po ukončení výběrového řízení formou reverzní aukce následuje ještě několik osobních jednání s vybranými dodavateli, kde ještě může dojít k úpravě cen (pochopitelně směrem dolů), upřesnění detailů a podmínek spolupráce apod. Tyto možnosti máte při využívání Nákupního softwaru.

Jaké má Nákupní software výhody?

Nákupní software je nejdostupnější řešení pro reverzní aukce na trhu. Neplatíte žádné provize z uskutečněných nebo očekávaných úspor. Nákupní software ve standardní verzi pořídíte za jednorázovou cenu 140 000 Kč. A v neposlední řadě vy jste majitele licence programu a vy si tedy budete určovat pravidla hry - nejste ve svých obchodních rozhodnutích vázáni na provozovatele systému aukce. S Nákupním softwarem řídíte svůj obchod sami. Více informací zde.

Kolik Nákupní software stojí?

Velmi podstatná informace: při použití Nákupního softwaru neplatíte žádné provize z uskutečněných nebo očekávaných úspor. Nákupní software pořídíte právě teď za jednorázovou cenu 140 000 Kč. Sami si dokážete spočítat, že tyto náklady se vám na ušetřených penězích při nákupu materiálu, zboží a služeb velmi rychle zaplatí.

Více informací zde.

Jak rychle se investice do Nákupního softwaru zaplatí?

Hrajeme s vámi otevřenou hru - spočítejte si návratnost sami s pomocí naší kalkulačky.

Jaké potřebuji technické vybavení pro provoz Nákupního softwaru?

Dodavatelé i vyhlašovat aukce přistupují k Nákupnímu softwaru pomocí běžného internetového prohlížeče z libovolného počítače připojeného k internetu, nic není třeba instalovat.

Pomůže mi Nákupní software při snižování cen za materiálové vstupy?

Jednoznačně ano. Prohlédněte si princip reverzních aukcí, doporučení kdy je vhodné využívat aukce, tipy a triky pro jejich nasazení. Průměrná výše úspor při prvním nasazení Nákupního softwaru se pohybuje kolem 25 procent.

Co získáte s Nákupním software?

  • Licenci softwaru pro nákupní aukce
  • Nové verze (aktualizace) zdarma
  • Provozování Nákupního softwaru na hardwaru poskytovatele řešení
  • Uživatelskou příručku v el. podobě
  • Telefonickou a e-mailovou podporu